ترجمه رسمی فوری

خدمات ترجمه رسمی فوری در دارالترجمه رسمی مرکزی تهران

ترجمه رسمی فوری

افرادی که قصد سفرهای طولانی یا مهاجرت به خارج از ایران را دارند، برای به همراه داشتن اسناد و مدارک مورد نیاز و یا ارائه آن‌ها به مراکز دولتی کشور مقصد حتما باید مدارک خود را به صورت رسمی ترجمه کنند. بهتر است ترجمه اسناد و مدارک خود را به دست یک دارالترجمه رسمی معتبر و با سابقه بسپارید تا تمامی مراحل مربوط به ترجمه رسمی مدارک شامل اخذ تاییدیه وزارت دادگستری و امور خارجه به درستی انجام شود. دارالترجمه رسمی مرکزی تهران یکی از مراکز ترجمه رسمی در استان تهران می‌باشد که تمامی فعالیت‌های آن تحت نظر قوه قضاییه می‌باشد که ترجمه رسمی فوری مدارک خود را می‌توانید به این مجموعه بسپارید.

چه زمانی به ترجمه رسمی فوری نیاز داریم؟

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که برای یک قرارداد کاری و یا مصاحبه با دانشگاه‌های خارج از کشور وقت کمی برای ارائه مدارک معبتر در اختیار داشته باشید. در این مواقع نیاز به یک دارالترجمه رسمی برای ترجمه رسمی فوری مدارک خود بسیار احساس می‌شود.

امکان ترجمه رسمی فوری به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و ترکی استانبولی توسط مترجمان دارالترجمه رسمی مرکزی تهران در کمترین زمان فراهم شده است. مترجمین رسمی مجرب همکار با دارالترجمه رسمی مرکزی همواره به کیفیت ترجمه توجه بسیاری دارند، لذا می‌توانید اطمینان داشته باشید ترجمه رسمی فوری شما با همان کیفیت ترجمه رسمی عادی انجام و تاییدات مورد نیاز اخذ خواهند شد.

قیمت ترجمه رسمی فوری

هزینه دریافتی برای ترجمه رسمی بر اساس سند و مدرک مورد نظر و بعضی ویژگی‌های آن محاسبه می‌شود. اما به طور کلی اداره مترجمان رسمی قوه قضائیه هر سال تعرفه خدمات ترجمه رسمی را تعیین و ابلاغ می‌کند و دفاتر ترجمه رسمی موظف هستند طبق این ابلاغیه عمل کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش ترجمه رسمی فوری با کارشناسان دارالترجمه یا مترجمین رسمی قوه قضائیه تماس حاصل فرمائید.

تماس با دارالترجمه رسمی

دارالترجمه مرکزی تهران

ترجمه رسمی فوری، تخصص ماست!

همین حالا شروع کنید! مشاوره با مترجمین رسمی مجرب و ثبت سفارش آنلاین، بدون نیاز به ورود به سایت